www.jakubblaszczyk.pl
tel. kom: +48 515 293 993
e-mail: kontakt@jakubblaszczyk.pl

O mnie

Strony internetowe projektuje się, buduje albo po prostu... robi. Potem zajmują jakąś część wirtualnej przestrzeni i giną pomiędzy milionami podobnych im stron. Dlaczego? Bo są tylko projektowane, budowane i robione.

Moje dzieła, moje produkty są inne. Jest w nich pasja, polot, lekkość, uroda, piękno, ład, oryginalność, kreatywność, efektywność. Jest w nich moje życie, bo tworzenie stron internetowych, to jest moje życie. Nigdy nie oddałbym Tobie do użytku strony, w której nie byłoby najlepszej cząstki mnie samego.

Webdesign to nie jest fabryka obuwia albo pole ziemniaków, a moja pracownia nie leży w Chinach. Dla mnie nie ma znaczenia ilość stworzonych stron internetowych, ale wyłącznie ich jakość, która jest wyznaczana Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. One są najważniejsze, bo to będzie Twoja strona, Twój biznes, Twoje internetowe ja. Moją rolą jest stworzyć idealną kreację wirtualnego wizerunku i zrobię to jeśli tylko tego chcesz.

Będziemy razem pracować tyle ile trzeba oraz tak długo jak trzeba i... osiągniemy nasz cel. Przez cały ten czas, a nawet znacznie dłużej moja wiedza i doświadczenie są zawsze do Twojej dyspozycji.

Działając w ten sposób, stworzyłem dla vortalu oknotest.pl pierwszą w Polsce stronę internetową w branży budowlanej dostępną dla osób niewidomych. Podobnie tworzyłem albo współtworzyłem kilkadziesiąt mniejszych, większych i całkiem dużych projektów, których odbiorcami byli University of Dundee, Discovery Chanel, Muzeum Narodowe, Festiwal Aktorów w Międzyzdrojach oraz wiele innych instytucji, organizacji, firm, a nawet partii politycznych.

Aby zaistnieć, trzeba dać się odnaleźć, za pośrednictwem google, każdemu komu tylko przyjdzie na to ochota.

czytaj więcej »

Projekt graficzny strony internetowej firmy Ekoflame zajmującej się handlem paliwami kwalifikowanym.

czytaj więcej »

Zainteresowany? zapytaj!